STRONG3000

Pzt - Cmt 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Elektro2000 San. Sit.
B18 Blok Arnavutköy / İST.

Filtreli Kabinler, sayesinde boya uygulamalarında çok daha hassas şekilde işlem gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de filtreleme sistemi sayesinde boyanın her noktaya tamamen pürüzsüz ve katkısız şekilde ulaştırılabilmesi mümkün oluyor. Strong3000 ile yakalanan yüksek kapasiteli kuvvet sayesinde kabin içerisinde mamule uygulamalar daha basit ve daha seri şekilde gerçekleştiriliyor. Kuru kabinler, suyun kullanılmadığı ve değiştirilebilir nitelikli kabin filtre sistemleridir. Bu şekilde uygulamaların çok daha dinamik ve çok daha etkili şekilde gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. İnce gözenek marifeti sayesinde çok daha hassas yapıda filtrelemeye olanak sağlıyor. Tüm yüz bitirme işlemlerine yönelik olarak kullanılan kabin filtreleme sistemlerinden birisidir.

Filtreli Kabinler

Filtreli Kabinler, standart olarak yaş ve toz emaye tesisleri için kullanılmaktadır. Endüstriyel nitelikte uygulamalara yönelik olarak kullanımının gerçekleştirildiği biliniyor. Özellikle filtreli toz boya kabini sayesinde gözeneklerin yardımından dinamik bir şekilde faydalanılabiliyor. Kabinler içerisinde yapılan ürün tamamlama işlemleri çok daha hassas nitelikte oluyor. Genel boyama direncinin kaybolmasına neden olabilecek pıhtı ve kalıntı gibi etkenlere karşı özel filtreleri fazlasıyla önemli rol üstleniyor. Her kullanılan alanda önemli bir verimlilik potansiyeli artışı sağlaması da günümüzde yoğun olarak tercih edilmesine neden oluyor. Toz boya filtreli kabinler için doğru seçimlerde bulunulmasına ise dikkat edilmelidir. Çünkü aksi durumlarda ek işlemlerin ya da mağduriyet yaratan sorunların ortaya çıkmaması açısından çok önemlidir.

STRONG3000

Filtreli Kabinler, arasında yer alan ve son dönemlerde sağladığı kolaylıklar nedeniyle tercih edilen filtreli otomatik kabinler öne çıkıyor. Bu kabin tipindeki uygulamanın otomatik olması hata payının daha düşük olmasını sağlıyor. Böylelikle tam olarak istenen niteliklerde bir uygulamanın yerine getirilebilmesi söz konusu oluyor. Toz boya uygulama kabinleri farklı tür ve nitelik seçeneklerine sahiptir. Dolayısı ile tam olarak ihtiyaca odaklı bir kullanım gerçekleştirilebiliyor. Özellikle başta insan sağlığı ve çevre temizliği açısından biyolojik fabrika ortam temizliği yönünden çok önemli bir rol üstlenir. Çok ciddi zararlara mahal verebilecek kaçabilen toz boyalara yönelik olarak filtreleme sistemli kabinler kullanılmalıdır. Kabin tipleri ile bu noktada kullanım alanı ihtiyacına göre hareket edilebilir.

Dil Seçin