STRONG3000

Pzt - Cmt 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Elektro2000 San. Sit.
B18 Blok Arnavutköy / İST.

Hakkımızda

2003 yılında, STR Teknik Makine olarak başladığı elektrostatik toz boyama ve toz emaye ekipman ve tesis üretim faaliyetlerini üretim kapasitesini, teknolojik imkanlarını, ihracat gücünü ve pazar payını büyüterek Strong3000 markası olarak uluslararası alanda da sürdüren firma, sektörün lider kuruluşları arasına yerini almıştır…

Strong3000, yenilikçi çizgisi ile modern üretim, pazarlama ve sürdürebilirlik anlayışını AR-GE yatırımları ve teknolojik atılımlara yönlendirerek geleceği hedeflemektedir. Dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve profesyonel yönetim anlayışıyla global pazarı yönlendiren bir firma olma yolunda kararlı adımlar atmaktadır.

Yapacaklarımız Sizin Hayal Gücünüzle Sınırlı…

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Kalite ve Güvenlik

Kalite Politikamızın Nedeni Hassas Denetim ve Kaliteli Kontrolün Eseridir.

Teknik Destek

STR Anlık Çözümler Üreterek Kendini Daima İleriye Taşımaktadır.

ARGE ve Mühendislik

STR, Gelişen Tesisin Parçası Olmayı ve Anlık Üretimi Hedefler.

Çözüm Ortağı

Tecrübeli Ekip ve Satış Sonrası Anlık Çözüm Üreten Destek.

19 Yıllık Toz Boya ve Emaye
Sektörü Deneyimi..

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim, pazarlama ve sürdürülebilirlik anlayışını AR-GE yatırımları ve teknolojik atılımlara yönlendirerek geleceği hedeflemektedir. Dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve profesyonel yönetim anlayışıyla global pazarı yönlendiren bir firma olma yolunda kararlı adımlar atmaktadır…

0

çalışılan şirketler

0

katıldığımız fuarlar

0

başarılı kurulum

0

satisfied customers

Misyonumuz

Sektörün ülkemizdeki en güçlü üretim ve teknoloji firması olmayı, yüksek kalitede ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Faaliyetlerini, müşterilerine “en kaliteliyi ulaşılabilir kılma” misyonuyla sürdürmektedir. 2015 yılı içersinde Almanya/Osnabruck birimini faaliyete geçirerek, başta Avrupa olmak üzere global pazara açılım sağlamış, sektördeki yeniliklere yakın durarak kendi ürünlerine başarıyla uygulamıştır.

Başarılı ihracat faaliyetleri sayesinde Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir. Yüksek üretim standartları, yenilikçi ürünleri ve artan marka bilinirliğiyle, hem ulusal hemde uluslararası alanda pazar payını istikrarla arttırmaktadır.

AR-GE çalışmalarına yatırım yaparak sektördeki üstünlüğünü sürüdürebilir kılmaktadır.

Şirket olarak sürekli gelişim anlayışını ilke edinmenin yanı sıra ürettiği tüm ürünler de bu yaklaşımı devam ettirmektedir.

Kalite ve sürdürebilirliği ilke edinmelerinin doğrultusunda, tüm çalışanlarını kendi alanlarında birer lider sorumluluğunuda uyumla çalışmaları ve gelişmeleri için her zaman desteklemektedir.

Dil Seçin