STRONG3000

Pzt - Cmt 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Elektro2000 San. Sit.
B18 Blok Arnavutköy / İST.

Kurutma Fırını, sayesinde endüstriyel düzeyde kurutma işlemlerinin çok daha hızlı ve çok daha pratik biçimde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Strong3000 sistemleri ile son derece dinamik çalışmalar, yüksek başarı oranıyla gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle de günümüzde endüstriyel alanlarda son derece yaygın şekilde kullanımı gerçekleştiriliyor. Kurutma fırını tasarımı günümüzün gelişmiş teknolojisi sayesinde ihtiyaçlara odaklı olarak şekillendirilebiliyor. Özellikle de her kullanım ihtiyacına ve alanına göre mevcut gereksinimler üzerinden kurutma fırınının tasarımları oluşturuyor. Bu tip özel uygulamalar ve çözümlerle de günümüzde her sektörde en başarılı ve en hassas çalışmalar gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde yaygın olarak kullanılıyor olması da fırını nedir sorusunun gündeme gelmesin neden oluyor.

Kurutma Fırını

Kurutma Fırını, gelişmiş teknolojileri sayesinde her türlü hassas ürüne yönelik olarak dahi kullanılabilmektedir. Özellikle de meyve sebze kurutma fırını 10 tepsili geniş hacmi ile daha hızlı üretim imkanı sağlıyor. Kısa sürelerde kurutmanın sağlık koşullarına uygun olarak yapılabilmesini sağlıyor. Bir seferde yüksek miktarda kurutma ile maliyetlerin düşmesine ve üretim kapasitesinin arttırılmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle de meyve ve sebze kurutma işlemlerinde de yaygın olarak kullanımı gerçekleştiriliyor. Günümüzde her sektördeki ve çalışma alanındaki ihtiyaçların değişken olmasından dolayı farklı fırını alternatifleri bulunuyor. Bu alternatiflerden birisi de laboratuvar fırını modelidir. Laboratuvar ortamı kurutma ihtiyaçlarına endüstriyel düzeyde yanıt verebiliyor.

STRONG3000

Kurutma Fırını, modelleri arasında sıkça tercih edilen bantlı kurutma sistemleri ise daha pratik işleyiş sağlıyor. Özellikle de kurutma işlemlerinin transfer veya aktarma fonksiyonuyla bir arada yapılabilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde üretim ve işleyiş yönünden tesislerde çok daha yüksek bir verimlilik düzeyinin yakalanabilmesi mümkün oluyor. Günümüzde sıkça kullanılan tepsili meyve sebze kurutma makinesi fiyatları konusunda en ekonomik seçenekler sunuluyor. Meyve kurutma tepsisi ihtiyaçlarına göre en uygun fiyatlar üzerinden satın alımlar gerçekleştirilebiliyor. İşletmelerin ve firmaların ihtiyaçlarına göre meyve kurutma makinesi en ucuz fiyatlandırmaları üzerinden satın alımı mümkün oluyor. Bu şekilde daha düşük maliyet ve yatırımlar ile daha yüksek kazanç potansiyelinin yaratılabilmesi mümkün oluyor. Bu durumda son dönemlerde yaygın olarak tercih edilmesine neden oluyor.

Dil Seçin