STRONG3000

Pzt - Cmt 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Elektro2000 San. Sit.
B18 Blok Arnavutköy / İST.

Kurutma Kabini, ile profesyonel ve endüstriyel kapasitede kurutma işlemleri daha hızlı tamamlanabiliyor. Yüksek sayıda ve yüksek kapasitede olan kurutma ihtiyaçlarına yanıt veren sistemlerdir. Bu nedenle de Strong3000 gibi cihazlar konusunda kullanım alanlarına ve amaçlarına odaklı özel çözümler sunuluyor. Bu durumda günümüzde endüstriyel dünyasına kurutma fırını tasarımı konusunda çok daha özgür şekilde hareket edebilme potansiyeli veriyor. Firmalar ihtiyaçları odağında, çalışmalarını hızlandıracak ve maliyetleri düşürecek bir kurutma fırını tasarımını kullanabiliyor. Bu şekilde farklı alanlarda yaygın kullanımı söz konusu olduğundan kurutma fırını nedir sorunu ortaya çıkabiliyor. Üretilen veya işlenen mamul için gerekli olan kurutma sürecinin endüstriyel yapıda daha kısa vadede gerçekleştirilmesine yardımcı olan cihazlardır. Bu cihazlar veya sistemler sayesinde tek seferde yüksek miktarda mamul için kurutma gerçekleştirilebiliyor.

Kurutma Kabini

Kurutma Kabini, konusunda ihtiyaçlara odaklı olarak tasarımlar öne çıkıyor. Buna göre transferinin de otomatik biçimde yapılması noktasında bantlı kurutma sistemleri firmalara önemli çözümler sunuyor. Firmalar tarafından yapılacak meyve ve sebze kurutma işlemlerinin en yüksek hızda gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Tepsili meyve sebze kurutma makinesi fiyatları çok uygun olduğundan, bu alandaki çalışmalar için daha düşük maliyetler yeterli oluyor. Bu sayede daha düşük yatırımlar ile daha yüksek kazançlar elde edilebiliyor. Kullanım potansiyelinin artış göstermesi ya da kullanımda çeşitli sorunlar yaşanması durumunda komple sistem değişimi söz konusu olmuyor. Bu noktada kurumsal tüketiciye yönelik olarak meyve kurutma tepsisi ürünleri sunuluyor.

STRONG3000

Kurutma Kabini, sistemlerinin en fazla kullanıldığı sektör olan meyve kurutma işi için özel sistemler kullanılıyor. Bu sistemler yardımıyla meyve ve sebze kurutma işlemleri daha kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştiriliyor. Üstelik bu kurutma süreci tamamen doğal koşullara ve sağlık kriterlerine uygun olarak gerçekleştiriliyor. Dolayısı ile olağan kurutma koşullarından çok daha iyi ve çok daha hızlı kurutma süreci tamamlanabiliyor. Günümüzde zaman olgusunun taşıdığı önem bu şekildeki çalışmalarda önemli maliyet teşkil ediyor. Dolayısı ile de günümüzde bu sürecin kısalmasını sağlayacak bamya kurutma makinesi gibi makineler oldukça yoğun talep görüyor. Bu makineler sayesinde üretim ya da işlem sürecinin önemli oranda kısaltılması mümkün oluyor.

Dil Seçin