STRONG3000

Pzt - Cmt 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Elektro2000 San. Sit.
B18 Blok Arnavutköy / İST.

Toz Boya Ekipmanları, ile birlikte her yüzey için en kaliteli ve en hassas boyama işlemi yerine getirilebiliyor. Gelişmiş teknoloji ürünü olan Strong3000 cihazı da bu ekipmanlardan birisi konumunda bulunuyor. Temel olarak toz boya sistemleri 3 aşamadan oluşmaktadır. Ön işlem ve temizle aşaması ilk kademeyi oluşturur. Bununla birlikte ikinci aşamada electron toz boya tabancası ve toz boya kabini gibi ekipmanlar kullanılır. Bu aşamada ürün yüzeyine yönelik olarak boyama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu boya uygulamalarının hem kaliteli hem de sağlıklı bir şekilde yerine getirilebilmesi bu ekipmanlarla mümkün olur. Toz boyanın uygun ortam koşullarında uygulanması açısından toz boya kabini oldukça önemli bir rol üstlenir.

Toz Boya Ekipmanları

Toz Boya Ekipmanları, veya  elektrostatik toz boya ekipmanları ile endüstriyel kapsamda boyama işlemleri daha dinamik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Elektrostatik toz boya fırını imalatı konusunda Türkiye’ nin lider markasının kaliteli ürünleri tercih edilebiliyor. Son derece gelişmiş teknolojisi ile birlikte her ürün için en iyi kurutmanın yerine getirilmesine yardımcı olacak seçenekler sunuluyor. Elektrostatik toz boya makinası fiyatları açısından da firmaların yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalmamasını sağlıyor. Bu şekilde çok daha ekonomik bir şekilde atölye ve tesisler için elektrostatik toz boya ekipmanlarının temin edilebilmesi sağlanabiliyor.

Toz Boya

Toz Boya Ekipmanları, geniş yelpazeyi kapsamına almaktadır. Tüm endüstriyel boyama sürecini kapsayan ürün ve cihazlar bu ekipmanlar sınıfında yer almaktadır. Bu kapsamda da toz boya fiyatları bile günümüzde endüstriyel boyama süreci maliyetlerinin belirlenmesinde etkili olur. Toz boya ünitesi konusunda her zaman tüketici odaklı çözümler geliştirerek, çok daha kaliteli işlem imkanı sağlamaktadır. Özel olarak geliştirilmiş olan toz boya üretim makinaları ile birlikte önemli oranda üretim kapasitesi yakalanabiliyor. Aynı zamanda da maliyetlerin çok önemli oranda düşürülebilmesi de mümkün oluyor. Bu nedenle de günümüzde toz boya üretim makinalarına yönelik olarak oldukça yoğun bir talep bulunuyor. Yüksek üretim kapasitesi ile her ihtiyaca odaklı olarak toz boya üretiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bu sayede de çok daha dinamik ve çok daha yüksek potansiyelli üretim ve uygulamaların gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Dil Seçin