STRONG3000

Pzt - Cmt 8.00 - 18.00
Pazar KAPALI

Elektro2000 San. Sit.
B18 Blok Arnavutköy / İST.

Toz Boya Kabinleri, ile birlikte günümüzde boyama işlemleri daha hassas ve daha sağlıklı şekilde gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de boyama süreci gibi yoğun kimyasal müdahalelerin daha sağlıklı koşullarda yerine getirilmesini sağlıyor. Toz boya kabini sayesinde boyamaya hazır hale getirilmiş ürünlerdeki boyama daha hassas şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün yapısına uyumlu Strong3000 toz boyama cihazıyla, ürün yüzeyinde daha hassas boyama uygulanabiliyor. Boyamaya hazır hale getirilen ve toz boya kabininden geçen ürünlerdeki boya sistemdeki ikinci aşamaya geçiyor. Toz boya fırınları ile birlikte boyama süreci tamamlana bilmektedir. İkinci el toz boya nasıl yapılır sorusu sektörel olarak maliyetlerin düşürülebilmesi amacı ile merak ediliyor.

Toz Boya Kabinleri

Toz Boya Kabinleri, ve toz boya cihazı kalitesi yapılan işlemlerin kalitesini ve uygulama kapasitesini doğrudan belirlemektedir. Electron toz boya ürünleri ile birlikte bu kalitenin ve seri uygulamanın yakalanabilmesi mümkün oluyor. Çünkü statik yapıda boyanın her türlü yüzey üzerinde en hızlı şekilde uygulanabilirliği sağlanıyor. Son derece gelişmiş altyapısı ve uzmanlığı ile toz boya ekipmanları konusunda son derece zengin ürün çeşitliliği sunuyor. Bu şekilde firmaların toz boya sistemlerindeki tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan, uygun fiyatlı olarak karşılayabilmeleri mümkün oluyor. Toz boya tesisi İzmir genelinde firmaların toz boyama işlemine olan ihtiyaçları için kaliteli ve profesyonel çözümler sağlıyor.

Toz Boya

Toz Boya Kabinleri, ve elektrostatik toz boya sistemleri konusunda firmaların maliyetlerinin minimal seviyeye düşürülmesi hedefleniyor. Özellikle de endüstriyel nitelikli cihaz ve ürünlere yönelik yakıt ya da enerji ihtiyaçları çok yüksek oluyor. Bu durumda maliyetlerin önemli oranda artış göstermesine neden olabiliyor. Bunun düşürülebilmesi için elektrostatik toz boya cihazı gibi ürünlerde yakıt veya enerji maliyetlerinin 30% oranında düşürülüyor. Bu şekilde genel üretim ve uygulama maliyetlerinin düşürülebilmesi mümkün oluyor. Bu durumda günümüz Türkiye’sin de üretim sektörlerinde firmalara önemli bir avantaj sağlıyor. Genel kapsamda da ülke genelinde üretim kalitesinin ve kapasitesinin arttırılabilmesine katkı sağlıyor. Böylelikle de endüstriyel sektörlerin gelişimi açısından oldukça önemli destek oluşturarak, gelişime yön vermesini sağlıyor. Bu nedenle de günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.

Dil Seçin