Skip links

Yaş Emaye

Yaş Emaye Kabini, özel tasarımı ve dayanıklı yapısı ile endüstriyel boyama işlemlerinizde yüksek performans sağlar. Yüksek kaliteli emaye kaplama, kabinin uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlarken, operasyonel esneklik ve kolay temizlik avantajları sunar. Bu kabini tercih ederek, işlemlerinizi güvenilir ve verimli bir şekilde yönetin, süreçlerinizi optimize edin.

Yaş Emaye Süpürge Sistemi

işlemlerinizi daha etkili ve çevre dostu hale getiren özel bir çözümdür. Yaş Emaye Kabini’nin altında bulunan depolara entegre edilen bu sistem, kabin zemininde biriken kullanılmış yaş emayeyi verimli bir şekilde taşır. Bu süreç, atıkları minimize eder ve işlemlerinizi daha sürdürülebilir hale getirir. Yaş Emaye Süpürge Sistemi, tesisinizdeki verimliliği artırırken aynı zamanda çevresel etkileri en aza indirir, sürdürülebilir bir üretim pratiği sunar.

Sıfır Sızdırmazlık Maksimum Yaş Emaye Emiciliği Sıfır Yaş Emaye Kayıbı

Yaş Boya Emaye Filtreleri sayesinde sisteme giren yaş emayeyi %100 geri dönüştürüp kullanın.

Parçalarınızı Döndürerek Boyayın

Döndürme aparatı sayesinde iş parçalarınızı dönen aparata koyun ve boyayın. Farklı iş parçalarınız için bizimle iletişime geçin

Yaş Emaye Depoları

Yaş Emaye Depoları, tesis içinde yer alan süpürge sistemi tarafından beslenen depolar, filtre ünitesi ve kabin atmosferinde biriken yaş emayeleri geri kazanma amacı taşır. Bu entegre sistem, atık azaltma ve sürdürülebilir üretim ilkelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Depolardaki yaş emaye, sistem içinde etkili bir şekilde geri kazanılır, böylece üretim süreçleri daha çevreci ve ekonomik hale gelir. Bu özellik, yaş emaye atıklarını en aza indirerek, tesisinizi çevre dostu bir şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Benzer Ürünler